Оставьте нам заявку

Helista kohe telefonil 56 27 39 39, ja saada soodus -30%
Soodustused kehtivad alates teisest tunnist!
Või jäta teade:
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Saada tellimus

Helista kohe telefonil 56 27 39 39, ja saada soodus -30%
Soodustused kehtivad alates teisest tunnist!
Või jäta teade:
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Kindlustusjuhtum - kalkulatsioon ja remont

Lõpetatud remonditööd korteris või eramajas on iga koduomaniku unistuseks, kuid rahulikku elu võivad segama tulla ettenägematud kindlustusjuhtumid, olgu tegemist üleujutuse, tulekahju või muuga. Üleujutused moodustavad sellistest juhtumitest ülekaalukalt suurima osa – kuni 90% avariiolukordadest on tingitud just sellest nähtusest.
Selle tulemusena saavad kahjustada isiklikud esemed, soetatud mööbel, sisekujundus, kodumajapidamise seadmed, aknad, põrandakate ja uksed. Kõige selle taastamine ei nõua ainult raha, vaid ka tugevust.
Ärge unustage hoida alles tšekke, mis on saadud materjalide ostmisel. Töö teostamisel ettevõtte poolt hoidke alles leping. Need dokumendid ei võta palju ruumi, kuid muutuvad sellises olukorras oluliseks.kindlustusjuhtum foto Need on kasulikud tegeliku materiaalse kahju suuruse määramisel.
Saamaks kindlustusettevõttelt täieliku hüvitise kindlustusjuhtumiga seotud remonditööde tegemiseks, on tarvis läbi viia täielik tekkinud kahju hindamine. Olukorda komplitseerivad naabrite tegevused, ka nemad võivad olla muutunud probleemi põhjuseks – tekkida võib isegi põhjus hagi esitamiseks.

Kuidas taastamistöödega alustada? Kust leida kvalifitseeritud professionaalid?
Need küsimused nõuavad kohest lahendamist. Kindlustusjuhtumiga seotud remonditööde teostamine nõuab ettevaatlikku lähenemist. Selliste tööde iseseisev teostamine on praktiliselt võimatu, sest tarvis on teadmisi ehitusest ja praktilist kogemust tööde teostamisel.
Väikesemahuline kahju on võimalik katta kindlustusettevõtte sekkumiseta. Esimeseks eesmärgiks on kõrvaldada avariiolukorra põhjused ja tagajärjed. Ehitusekspert hindab korteri hetkeolukorda.

Ettevõte Ajsan pakub laia valikut teenuseid, näiteks:
• erineva keerukusega katusetöid;
• santehnilisi paigaldus- ja remonditöid;
• ummistuste eemaldamist;
• kõrgkvaliteetseid majapidamisseadmete remonditöid;
• ehitustöid jne.

Me aitame hinnata tekkinud kahju suurust, koostame hinnapakkumise kindlustusettevõttele. Vajate abi korteri remontimisel? Pole probleemi! Teostatud töödele laieneb garantii, samuti on olemas paindlik allahindluste süsteem. Meie koostöö tarnijatega garanteerib, et kasutatavad materjalid on mõistliku hinnaga.
Ettevõtte Ajsan spetsialistid on valmis Teid aitama ja probleemi lahendama nii pea kui võimalik. Meil on ulatuslik kogemus eritüübiliste ehitustööde teostamisel ning me väärtustame oma klientide aega. Saate meie eeliseid hinnata, võttes ühendust antud telefoninumbril. Meie kasutajatugi on kättesaadav 24/7.