Оставьте нам заявку

Helista kohe telefonil 56 27 39 39, ja saada soodus -30%
Soodustused kehtivad alates teisest tunnist!
Või jäta teade:
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Saada tellimus

Helista kohe telefonil 56 27 39 39, ja saada soodus -30%
Soodustused kehtivad alates teisest tunnist!
Või jäta teade:
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Tänavakivi paidaldus

Tänavakivi, looduskivi ja äärekivi paigaldus garantiigatänavakivi paigaldus pilt
Kui te soovite heakorrastada territooriumi oma maamaja või elamu ümber, siis tänavakivi või unikivi paigaldamine lahendab seda probleemi ideaalselt. Selle kasutamine tagab teile nii jalateede korralikku ja tasast pinda kui ka annab võimaluse luua tänu erivälviliste kivide kasutamisele huvitavat ja kordamatut mustrit. Vaatame nüüd lähemalt, millist materjali on parem kasutada ning kui palju maksab tänavakivi paigaldus Tallinnas.

Katte valimine
Eelkõige tuleb märkida, et kiviparketi või unikivi paigaldamine on võrreldes asfalteerimisega palju mõistlikum, sest kivi- või plaatkatte kahjustumise/vigastumise korral  on võimalik vahetada vaid vigastada saanud elementi ilma üldist välisilmet kahjustamata, samal ajal kui alfaldi auguremont näeb üsna ebailus välja ja tõenäoliselt hakkab paistma platsi reljeefil välja.
Valides unikivi ja tänavakivi vahel pidage kindlasti meeles, et looduskivi on vastupidavam ja pikema kasutuseaga, kunstplaatidega aga on võimalik saavutada tasasemat pinda ning seda on lihtsam paigaldada. Kuid on olemas ka materjalid, mis ühendavad endas mõlema materjaliliigi eeliseid.

Unikivi paigaldusunikivi paigaldus pilt
Unikivi on ühendanud endas tänavakivi vastupidavust ja plaatide tasapinnalisust. Seda on lihtne paigaldada, kuid selleks on vaja teatud oskusi. Enne paigaldamist võetakse krundil vajalikke mõõte. Sellele järgneb ettevalmistusetapp: valitud platsi betoneeritakse või pannakse sellele killustikku. Materjaliga töötamiseks on tarvis spetsiaalseid tööriistu, mis ei riku kive ning seetõttu on parem pöörduda spetsialistide poole, kes teavad, kuidas paigaldada tänavakive ja äärekive.

Tänavakivi paigalduse hind Tallinnas
Ettevõte Ajsan pakub kõiki teenuseid, mis on seotud kiviparketi paigaldamisega. Meie töötajad koostavad teile põhjalikku hinnapakkumist ning aitavad väga täpselt hinnata väljaminekuid. Hinnapakkumise koostamisel võetakse arvesse selliseid tegureid nagu:
• krundi ettevalmistuse keerulisust;
• üldpindalat;
• valitud materjali.
Meie spetsialistid paigaldavad kivikatet kasutades ainult kaasaegseid seadmeid ning järgivad alati vastavat paigaldamistehnoloogiat. Nende pikaajaline töökogemus antud valdkonnas võimaldab meil garanteerida professionaalset tööde teostamist igal etapil, kinnitades kõiki endale võetud kohustusi vastavate dokumentide ja lepingutega. Me püüame olla teie jaoks alati parimad, mistõttu pakkume adekvaatseid hindasid ja kõrgel tasemel klienditeenindust.

Võtke meiega ühendust!
Tel +372 627 39 39
Saatke e-mail aadressil ajsan@ajsan.ee või täitke broneeringuvormi lehe allpool!