Оставьте нам заявку

Helista kohe telefonil 56 27 39 39, ja saada soodus -30%
Soodustused kehtivad alates teisest tunnist!
Või jäta teade:
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Saada tellimus

Helista kohe telefonil 56 27 39 39, ja saada soodus -30%
Soodustused kehtivad alates teisest tunnist!
Või jäta teade:
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

WC poti paigaldus

Sanitaarsõlme sanitaartehnika vajab pidevat järelevalvet. Aeg-ajalt võib see rivist välja minna. Antud juhul või uude eluruumi kolimise tõttu vaja teostada wc poti paigaldust. Antud WC poti paigaldus piltkonstruktsiooni kõige haavatumaks kohaks on paak. Just selle osa rikke tõttu on vaja wc-poti remonti. Neid kahte protsessi ühendab nende keerukus, range juhiste järgimise ja kutsekvalifikatsiooni vajadus. Seepärast on parem mitte teha sellist hooldust iseseisvalt, vaid usaldada paak meie professionaalsetele santehnikutele.

Tegevused wc poti vahetuseks
Kui vana seade muutub kasutuskõlbmatuks, tuleb see kiiresti asendada. Ja mitte ainult seetõttu, et katkist ei ole võimalik kasutada. Edasine ekspluatatsioon võib põhjustada tõsiseid probleeme veetorustikuga. Meie spetsialistid viivad läbi kõikide vajalike tööde kompleksi:

• katkise seadme väljalülitamine ja demonteerimine;
• vajalikud muudatused ruumis;
• uue sanitaartehnilise mehhanismi paigaldamine;
• wc poti ühendamine kanalisatsiooniga.
Vaatamata sellele, et on ainult neli tegevust, on kõik need tehniliselt keerukad ja vajavad spetsiaalset ettevalmistust. Kui olete mures, kui suur on wc poti paigalduse hind, siis ärge muretsege - meie santehnikud teostavad tööd taskukohaste ja mõistlike hindadega.

Mida teha, kui wc pott lekib?
wc pott lekib piltÕnneks mitte alati viivad sanitaartehnilised varustuse purunemised selle paratamatule asendamistele. Laialt levinud probleemideks on:
• seadme väljalase;
• tühjenduspaak ei täitu;
• ei tööta loputusnupp;
• vesi voolab kontrollimatult äravoolu otse paagist.
Taoliste puuduste tuvastamisel tuleb nende kõrvaldamiseks pöörduda kiiresti spetsialistide poole. Kui sellega venitada siis jääb ära parandamise võimalus ilma terve wc poti väljavahetamiseta. Meie ettevõte pakub kvaliteetset võimalust parandada wc pott, parandused saavad kiirelt valmis ja ei pea tervenisti uut seadet hakkama paigaldama. Me töötame eranditult kvaliteetselt, pakume vajalikku hooldust  ja garanteerime positiivse tulemuse.


Võtke meiega ühendust!
Tel +372 627 39 39
Saatke e-mail aadressil ajsan@ajsan.ee või täitke broneeringuvormi lehe allpool!